Všetky novinky

Hviezdne bývanie prináša hviezdny komfort: stropné chladenie

Zabudnite na fúkanie klimatizácie a nepríjemný prievan. Ak ste jedným z tých, ktorí hľadajú odpočinok v chládku, potešíme vás. So stropným chladením ho nájdete priamo u vás doma. Stropné chladenie je výhodná, ekologická, no najmä zdraviu nezávadná investícia pre váš domov.

Hviezdne bývanie prináša hviezdny komfort: stropné chladenie

Stropné chladenie: PREČO ÁNO

Stropné chladenie je ekonomicky aj ekologicky výhodným riešením. Okrem toho, že spĺňa normy energetickej náročnosti budov, je tiež investíciou, ktorá sa vám rozhodne vráti. Aj napriek tomu, že celý stropný systém je finančne náročnejší na kúpu, jeho prevádzkovanie stojí omnoho menej, ako pri iných systémoch. Jeho fungovanie v praxi by sa dalo označiť spojením „minimálna údržba, maximálny výkon.“

Okrem toho je ekologickou alternatívou, keďže na jeho fungovanie môžete využiť alternatívne zdroje energie a nie drevo či elektrinu, ako pri konvenčných spôsoboch. Platíte pritom len zato, čo skutočne využijete. Ročne dokážete vďaka tomuto systému ušetriť aj 30% vašich nákladov na prevádzkovanie.

Oproti zaužívaným spôsobom chladenia je to stropné bezprievanové. Nevyužíva prúdenie chladného vzduchu, ochladený vdzuch zo stropu nefúka, ale sála. Prirodzene sa ochladí najskôr strop a následné celá miestnosť. Skvele sa to odráža nielen na kvalite vzduchu, ale na celkovom komforte vo vašej domácnosti. Môžete tak zabudnúť na fúkanie klimatizácii či zbytočný prievan z otvorených okien, ktorý často spôsobuje rôzne zdravotné problémy. Stropné chladenie môžeme považovať za zdravotne nezávadné, vhodné aj pre alergikov. Vzduch dokáže krásne očistiť a je výbornou ochranou pred premnožením baktérií.

Hviezdny chládok

Ak ste jedným z tých, ktorí v lete hladajú odpočinok v poriadnom chládku, potešíme vás. So stropným chladením ho nájdete priamo u vás doma. Okrem toho, že vám vytvorí komfort, po akom ste túžili, domáce prostredie s ním bude bezpečné a bezstarostné.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o systéme stropného chladenie v našich Hviezdnych bytových jednotkách, dajte nám vedieť . Radi vás oboznámime s ďalšími podrobnosťami.


zdieľať novinku
28.02.2021

Prečítajte si ďalšie novinky

Kontakt

Máte záujem o byt v našom rezidenčnom projekte?
Ozvite sa nám.

    Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia vášho dopytu. Viac v sekcii Privacy Policy.

    DEVELOPER:

    Ing. Lucia Bérešová

    Project manager