Všetky novinky

Bratislava na dosah a nekonečné spôsoby trávenia voľného času.

Naše Nové Hviezdne Bývanie, nachádzajúce sa len 15 km od Bratislavy a necelých 5 km od mestečka Šamorín, vyniká okrem skvele vybaveného areálu aj množstvom okolitých destinácií pre trávenie voľného času osamote či s rodinou.

Bratislava na dosah a nekonečné spôsoby trávenia voľného času.

Prechádzky pod hviezdami

Ak milujete turistiku a dlhé prechádzky v prírode, v okolí do 30 kilometrov od projektu sa nachádza množstvo turistických destinácií a náučných chodníkov. Ak sa chcete priblížiť hviezdam, vyhliadková veža na vrchu Kamzík, vzdialená len 23km od Hviezdoslavova, je perfektnou voľbou. Na 70m vysokej veži je vyhliadková plošina, na ktorú je možnosť sa zviesť výťahom.

Pre ľudí, obľubujúcich spojenie vzdelávania a turistiky, odporúčame neďaleký náučný chodník Prírodné Klenoty, ktorý je súčasťou národnej prírodnej rezervácie. Tento chodník je nezvyčajný hlavne tým, že svojím vzhľadom pripomína tropické pralesy a je vhodný na prechádzky v každom ročnom období.

Na skok ku kultúre

V najbližšom okolí projektu odporúčame navštíviť zrúcaniny a hrady, napríklad zrúcaninu Biely kameň, ktorá pol-hodinovú prechádzku vhodnú aj pre deti. Najbližší hrad, skôr jeho  zvyšky, sa nazýva Čeklís a je postavený  na okraji obce Bernolákovo. Na tento hrad vedie jednoduchá krátka cestička, ktorú zvládne ktokoľvek.

Nadšencov histórie a kultúry určite poteší aj fakt, že do 20 kilometrov od areálu nášho stavebného projektu sa nachádzajú desiatky múzeí, kultúrnych domov a skanzenov, prevažne v mestských častiach Bratislavy. Môžete navštíviť Múzeum obchodu, Prírodovedné múzeum či rímsku pevnosť Antická Gerulata.

Skywalking na moste alebo plavba po Dunaji?

Aj obľúbenci adrenalínu si v blízkosti Nového Hviezdneho Bývania nájdu to svoje. V bratislavskom Čunove, vzdialenom 10 km, nájdete Areál Divoká Voda, vybudovaný na vodnom diele Gabčíkovo. Môžete si tu vybrať z aktivít ako rafting, kanoe, kajak, hydrospeed, vodné skútre alebo pokojnú plavbu po Dunaji pre celú rodinu. Bratislava okrem iného ponúka aj kyvadlový zoskok z mosta, skywalk na moste SNP, vyhliadkový let, tandemový zoskok a mnoho ďalších adrenalínových zážitkov.

Exotika či pieskové pláže?

Rodiny s deťmi istotne poteší blízkosť Zoologickej a Botanickej záhrady v Karlovej vsi v Bratislave. Pre milovníkov exotiky sa v Kostolnej pri Dunaji nachádza Oáza sibírskeho tigra, kde si môžete malé tigríky dokonca aj pohladkať. V blízkosti sú tiež stajne a ranče, napríklad v Rohovciach, na Rovinke alebo v obci Blahová, kde si môžete zajazdiť na koníkoch.

Lokalita nášho projektu je z každej strany obklopená jazerami, najbližšie sú Nové Košariská na Rovinke alebo Zelená Voda v Moste pri Bratislave, kde si môžete v lete oddýchnuť a okúpať sa. Známejšími destináciami sú tiež Slnečné jazerá a Zlaté piesky, kde sa pravidelne organizujú športové aktivity a pre deti sú postavené detské ihriská, tobogan či piesková pláž.

V okolí Nového Hviezdneho Bývania sa nachádza veľa priestoru pre pohyb a podporu zdravého životného štýlu, rekreáciu a o rodinný čas nikdy núdza nebude. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našom projekte a jeho okolí, napíšte nám.


zdieľať novinku
28.02.2021

Prečítajte si ďalšie novinky

Kontakt

Máte záujem o byt v našom rezidenčnom projekte?
Ozvite sa nám.

    Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia vášho dopytu. Viac v sekcii Privacy Policy.

    DEVELOPER:

    Ing. Lucia Bérešová

    Project manager